rastlinné extrakty

O nás

Ďakujeme za Váš záujem o rastlinné extrakty najvyššej kvality a podporu organického poľnohospodárstva!

Suroviny, ktoré nájdete na našich stránkach ponúkame v citlivo vybranej spolupráci priamo s výrobcami a pestovateľmi z rôznych kútov sveta, ako je Francúzsko, Bulharsko, Madagaskar, Taliansko, Grécko, Omán, Peru... Našim zámerom je podporiť nákupom ľudí, ktorí svoju prácu robia kvalitne, a pritom s radosťou a láskou k prírode, tak ako aj my. Preto si vyberáme organické a trvalo udržateľné poľnohospodárstvo. Medzi našimi produktami nájdete predovšetkým certifikované organické esenciálne oleje (EO) najvyššej kvality, mnohé z nich vyrobené z rastlín dopestovaných priamo na farmách bez zbytočného cestovania okolo sveta.

BIO (organické) esenciálne oleje Voniava

Organické esenciálne oleje Voniava sú najvyššej aromaterapeutickej kvality, vhodné na použitie do aromalampy alebo difúzera. Ak ich rozriedite v rastlinnýmch základových olejoch, sú vhodné na použitie pri masážach alebo výrobe prírodnej kozmetiky a čistiacich prostriedkov, niektoré je možné  použiť na priamu inhaláciu a cez olej a soľ aj do kúpeľa, či sauny.
Tieto oleje sú vhodné aj na vnútorné užívanie, avšak jedine pod dohľadom klinického aromaterapeuta, ktorý Vám s najväčšou pravdepodobnosťou odporučí v prvom rade jeho priamu inhaláciu, alebo aplikáciu v rastlinnom oleji cez pokožku.
 

PREČO KUPOVAŤ OLEJE (BIO) ORGANICKEJ KVALITY?

Spôsob získavania esenciálnych olejov vyžaduje veľké množstvo kvalitného rastlinného materiálu, preto je veľmi dôležité, akým spôsobom sú tieto rastliny pestované a koľko pesticídov sa počas vegetačného obdobia dostane do zeme. Musíme si uvedomiť, že síce je výsledný produkt v maličkej 10ml fľaške, je za ním nespočetné množstvo hodín práce farmárov, ale aj sily slnka, vody, vetra a výživy z pôdy. Preto by sme si každú kvapku mali vážiť tak, ako vzácny kvet na lúke a používať EO s týmto vedomím, v úcte voči duši bylín, s láskou k prírode a vďakou k rukám, ktoré sa o ňu starajú.

PREČO PRÁVE VONIAVA?

Na trhu nájdete rastlinné extrakty a esenciálne oleje rôznych značiek. Projekt Voniava si kladie za úlohu v prvom rade vzdelať konečného užívateľa o rôznych druhoch extrakcie účinných látok, o ich sile a správnom využití, no najmä ich bezpečnom spôsobe použitia.

Preto má každý produkt priamo na etikete vyznačné odporúčané spôsoby použitia a tiež časti tela, ktoré môže harmonizovať. Zároveň tiež uvádzame aj hlavnú aktívnu látku v jej minimálnom množstve, ktorá určuje chemotyp oleja a tým aj jeho liečivé schopnosti. Ďalšie informácie k bezpečnému použitiu a správnemu riedeniu nájdete pri jednotlivých olejoch na našom eshope.

Na požiadanie Vám vieme poslať k nahliadnutiu tiež originálne certifikáty analýzy.

AKO SI SPRÁVNE VYBRAŤ VHODNÝ EXTRAKT?

Na tejto stránke a najmä na facebooku môžete nájsť tiež informácie k pripravovaným podujatiam, prednáškam i praktickým workshopom, ktoré Vás zavedú hlbšie do sveta bylín a bližšie k pochopeniu dôležitosti správnej dávky, načasovania i výberu správnej formy rastlinného extraktu. Pretože aj prírodná substancia  môže nesprávnym dávkovaním a spôsobom použitia pôsobiť ako jed.

Na našej webovej stránke budú pribúdať informácie k bezpečnému používaniu esenciálnych olejov spolu s kontaktami na certifikovaných a klinických aromaterapeutov,  odkazy na miesta, kde je možné esenciálne oleje zakúpiť osobne, ale aj články, inšpirácie a rady, ako je možné oleje využiť v každodennom živote.

V prípade záujmu o užšiu spoluprácu nám napíšte Vašu ponuku cez kontaktnú stránku.

AKO NÁS HODNOTIA ZÁKAZNÍCI prostredníctvom služby Heuréka – overené zákazníkmi

heureka overene zakaznikmi

Obchod Voniava.sk na Heuréke

ČÍTAJTE NAJNOVŠIE ČLÁNKY NA NAŠOM BLOGU

Nájdete tu overené a vedeckými štúdiami podložené informácie spolu s odkazmi na ďalšie osobné štúdium.

CHCETE VEDIEŤ VIAC?

Zúčastnite sa niektorého z našich praktických workshopov a dostaňte sa kreatívnou cestou hlbšie k vedomostiam z oblasti aromaterapie a fytoterapie, doplnenej čínskou medicínou, homeopatiou aj duševnými príčinami chorôb. Sledujte udalosti na našej stránke, alebo facebooku.

PONUKA SPOLUPRÁCE: PRIDAJTE SA DO TÍMU VONIAVA🙂

Do nášho voňavého tímu hľadáme partnerov pre spoluprácu.

>> Máš rád/rada vôňu prírody a rozumieš aspoň základom aromaterapie?
>> Vieš sa pohybovať vo svete sociálnych médií? Písať zaujímavé posty, články, či fotiť pútavé obrázky?
>> Baví Ťa kontakt so zákazníkmi a vieš rozšíriť dobré veci medzi ľudí?
>> Chceš pracovať z domu a byť pánom svojho čas?
>> Vieš samostatne a kreatívne pristupovať k úlohám a zodpovedne dodržiavať spoločný pracovný plán?
>> Je pre teba zaujímavou motiváciou pre spoluprácu, prístup k organickým esenciálnym olejom za veľkoobchodné ceny?

Ak si aspoň na jednu otázku odpovedal/a správne, napíš nám správu a my sa radi porozprávame o forme a možnostiach spolupráce s Tebou:)

1 názor k “O nás

Nie je možné pridávať komentáre.